Festiwal Kultury Ludowej W Kowalach Oleckich

 (link otworzy duże zdjęcie)

Urząd Gminy Kowale Oleckie oraz Gminne Centrum Kultury w Kowalach Oleckich zapraszają na Festiwal Kultury Ludowej, który odbędzie się 04 sierpnia 2018 roku na placu targowym przy ul. Witosa w Kowalach Oleckich.

Program imprezy: 

1400 - 1600  - Animacje dla dzieci i młodzieży, gry i zabawy rekreacyjne, malowanie twarzy.

1600 - 1900 - Występy zespołów folklorystycznych i folkowych: Zespołu Pieśni i Tańca „Rossijana” z Czerniachowska, Zespołu „Pałuki” z Kcyni, Zespołu „Sami Swoi”
z Tomaszowa Mazowieckiego, Kapeli „Przeroślaki” z Przerośli.

1900 - 2200 - Zabawa przy muzyce popularnej.

2200 -  Zakończenie festiwalu.

 

Dodatkowe atrakcje:

Zjeżdżalnie, trampoliny, zabawki rekreacyjne dla dzieci, animacje, konkursy z nagrodami, stoiska z rękodziełem ludowym, stoiska promujące zasoby naturalne, szlaki turystyczne, gospodarstwa agroturystyczne, żywność ekologiczną.

Działanie realizowane jest  w ramach projektu „Twórcze aktywności GCK – cykl wydarzeń kulturalnych w gminie Kowale Oleckie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania: „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Opublikowano: 05 lipca 2018 07:34

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 182

Archiwalna strona UG Kowale Oleckie zapraszamy na www.kowaleoleckie.eu

Realizacja: IDcom-jst.pl